Suomenlapinkoirat/ Finnish Lapphunds

 

  • Antartic´explorer Nakkorsarpok s.26.6.2014
  • Lapinpeikon Lillerilalleri s.4.12.2010
  • Fi Mva/Ch Bearvvis Taikaloru s. 28.12.2008
  • Lassilahjakas s.2.2.2016
  • Yhteisomistuksessa Lapinlumon Kuutamo s.11.9.2003

Sijoituksessa:

Hilmahilpeä s.2.2.2016

sekalaista 325

In memoriam:

Ukonkallion Hetta s.3.12.1984-15.10.1995

Gisur ”Tuisku” s.25.9.1988-1.8.1998

Iresa Erämaankulkija ”Nalle” s.27.7.1992-1.1.2002

Jahkkas Elysee ”Tsikka” s.12.8.1993-29.1.2008

Jahkkas Missukka s.3.6.1996-16.9.2008

Fi Mva/Ch Lumiturpa Jäähile s.15.11.2003-18.9.2015

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *