Suomenlapinkoirat/ Finnish Lapphunds

 

  • FI & EE /MvaCh, EE Vmva /Ch Lapinpeikon Lillerilalleri s.4.12.2010
  • FI & EE/Mva Ch, EE Vmva/Ch Bearvvis Taikaloru s. 28.12.2008
  • FI & EE Mva/CH Lassilahjakas s.2.2.2016
  • Bierffis Lumileinikki s. 8.5.2018

Sijoituksessa:

Lapinpeikon Wiitapiru s. 24.9.2018

Lapinpeikon Ykskaks Yllättäen s.3.8.2019

 

 

sekalaista 325

In memoriam:

Ukonkallion Hetta s.3.12.1984-15.10.1995

Gisur ”Tuisku” s.25.9.1988-1.8.1998

Iresa Erämaankulkija ”Nalle” s.27.7.1992-1.1.2002

Jahkkas Elysee ”Tsikka” s.12.8.1993-29.1.2008

Jahkkas Missukka s.3.6.1996-16.9.2008

Fi Mva/Ch Lumiturpa Jäähile s.15.11.2003-18.9.2015

Vastaa

Sähköpostiosoitettasi ei julkaista. Pakolliset kentät on merkitty *